Vitežanka Iman Mehić osvojila zlato na međunarodnom turniru Podgorica Open 2025

// Vrhunski uspjeh

Mlada bh. stolnotenisačica Iman Mehić, članica Stonoteniskog kluba Vitez 1961, briljirala je na međunarodnom turniru Podgorica Open 2025, osvojivši zlatnu medalju u konkurenciji mlađih kadetkinja.

U grupnoj fazi turnira Iman je zauzela prvo mjesto, a potom je u knockout fazi nanizala četiri uvjerljive pobjede koje su je odvele do finala. U odlučujućem meču savladala je najbolju albansku predstavnicu, potvrdivši svoju izvanrednu formu, tehničku spremnost i mentalnu snagu.

Posebno impresivno je što je svih pet mečeva odigrano bez izgubljenog seta, čime je Iman pokazala iznimnu dominaciju i kvalitetu igre.

Ovim rezultatom, Iman Mehić zasluženo je stala na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja, ponosno predstavljajući Stonoteniski klub Vitez 1961 i Bosnu i Hercegovinu.

Čestitke Iman na ovom vrhunskom uspjehu i motivaciji za buduće sportske izazove!