Vrijeme objave: 15.11.20 @ 10:53

Jučer je u okviru drugog kola Omladinske lige Herceg Bosne Rukometna akademija Vitez ugostila ekipu iz Žepča te ostvarila polovičan rezultat.

Prvi su na teren izašli dječaci koji igraju za selekciju 2007. i mlađi te ostvarili pobjedu 16:14.

U drugom dijelu utakmice, imali su šest golova prednosti, ulaskom u igru mlađih dječaka prednost se smanjila na dva razlike za dječake.

U selekciji 2005. upisan je poraz 21:34. Prvo poluvrijeme odigrali su dobro, agresivno i ostvarili dobar rezultat, a u drugom poluvremenu ekipa iz Žepča otišla je na nedostižnu razliku.

U Vitezu se igrao odličan rukomet te smo sigurni da najbolje vrijeme dolazi tek za nas. Čestitamo protivnicima na fer i korektnoj borbi kao i našim dječacima na zalaganju i trudu, poručuju iz uprave Rukometne akademije Vitez.