Vrijeme objave: 26.09.22 @ 09:21

U nedjelju 25. rujna ove godine odigrano je 3. kolo 1. Županijske lige ŽSB. Sve utakmice igrane su u istom terminu od 15:30 sati. Svoje susrete igrali su, između ostalih, NK Nova Bila i NK Šantići, momčadi u kojima nastupaju Vitežani.

Nogometaši Nove Bile gostovali su favoriziranoj momčadi FK Fojnica kojima je ovo bio prvi susret u ovoj sezoni s obzirom da su u prva dva kola bili slobodni. Momčad Nove Bile bila je oslabljena nedolaskom nekoliko standardnih igrača. Da će se u ovoj sezoni nogometaši Fojnice boriti za vrh ljestvice pokazao je i rezultat koji je na kraju susreta glasio 5:0 za domaćine. Već na poluvremenu bilo je 3:0. Nogometaši Nove Bile u drugo poluvrijeme ušli su mnogo bolje, stvorili nekoliko izglednih prilika čijom su se realizacijom mogli vratiti u susret, međutim nisu uspjeli matirati odličnog vratara Fojnice. U susretu NK Šantići i NK Bilalovac viđena su dva zgoditka s obje strane te je konačni rezultat glasio 1:1, a momčad Šantića osvojila je i prvi bod u ovoj sezoni nakon tri odigrana kola.

U nastavku pogledajte rezultate i ljestvicu nakon tri odigrana kola.