Vrijeme objave: 02.10.23 @ 12:39

U Sali OŠ “Turbe” u Turbetu, ekipa RK „Borac“, Travnik u okviru II. kola Prve lige F BiH grupa sjever poražena je od ŠR “Čelik junior” rezultatom 35:25 pred oko 150 gledatelja koji su došli da daju podršku.

Na samome početku utakmice rukometaši gostujuće ekipe zaigrali su bolje od rukometaša Borca koji su pokušavali da drže rezultatsku neizvjesnost što im je uspijevalo do pred sam kraj prvog poluvremena kada je gostujuća ekipa ostvarila prednost i poluvrijeme završila sa pet golova prednosti, tako da se na odmor otišlo rezultatom 13:18.

U drugom poluvremenu ekipa ŠR Čelik junior, nastavila je sa dobrom igrom i uspjela je povećati prednost iz prvog poluvremena. Vidno je da rukometaši travničkog Borca nisu fizički spremni i da su dali svoj maksimalan doprinos ali protiv igrača Čelika juniora koji su uigranija i fizički spremnija ekipa nisu mogli postići bolji rezultata. U dresu Travničana zaigrala su i dvojica Vitežana, Čerkez i Lovrinović.