//
zasluženo slavlje
Vrijeme objave: 21.10.24 @ 08:04

U Tešnju je jučer odigrana napeta rukometna utakmica između domaćina, ekipe Bosna, i gostujuće ekipe Rukometne akademije Vitez.

Publika je imala priliku svjedočiti dinamičnoj i uzbudljivoj igri tijekom svih 60 minuta. Prvo poluvrijeme završeno je izjednačenim rezultatom (10:10), što je najavilo neizvjesnost u nastavku, u okviru trećeg kola Prve lige FBiH za žene, gdje se Vitežanke natječu po prvi puta.

U drugom poluvremenu uslijedila je puno bolje igra Viteza koji odnosi pobjedu s dva gola razlike (22:24). Za Vitez je devet zgoditaka postigla Ana Filipović, sedam Magdalena Papić, dok je kod domaćih najbolja bila Vanja Michellini sa pet pogodaka.

Vitez s ovom pobjedom ima skor od dvije pobjede i jednog poraza čime opravdava ulazak u Prvu ligu FBiH kao ekipa koja zaslužuje poštovanje te itekako ima što pokazati na prvoligaškim parketima. U narednom kolu koje se igra u vikendu pred nama RA Vitez dočekuje sastav Ilidže, prve favorite za titulu i plasman u Premijer ligu.