spot_img
spot_img
spot_img
Vitez
oblačno
4.1 ° C
4.1 °
4.1 °
99 %
0.4kmh
100 %
Pet
8 °
Sub
10 °
Ned
9 °
Pon
13 °
Uto
13 °

Svjetsko nogometno prvenstvo u Katru: Raspored odigravanja utakmica

- Oglasi -
  • Nedjelja, 20. studenoga: 17.00 Katar – Ekvador (skupina A, stadion Al Bayt)
  • Ponedjeljak, 21. studenoga: 14.00 Engleska – Iran (skupina B, Kalifa International), 17.00 Senegal – Nizozemska (skupina A, Al Tumama), 20.00 SAD – Wales (skupina B, Ahmad bin Ali)
  • Utorak, 22. studenoga: 11.00 Argentina – Saudijska Arabija (skupina C, Lusail), 14.00 Danska – Tunis (skupina D, Education City), 17.00 Meksiko – Poljska (skupina C, 974), 20.00 Francuska – Australija (skupina D, Al Janoub)
  • Srijeda, 23. studenoga: 11.00 Maroko – HRVATSKA (skupina F, Al Bayt), 14.00 Njemačka – Japan (skupina E, Kalifa International), 17.00 Španjolska – Kostarika (skupina E, Al Tumama), 20.00 Belgija – Kanada (skupina F, Ahmad bin Ali)
  • Četvrtak, 24. studenoga: 11.00 Švicarska – Kamerun (skupina G, Al Janoub), 14.00 Urugvaj – Južna Koreja (skupina H, Education City), 17.00 Portugal – Gana (skupina H, 974), 20.00 Brazil – Srbija (skupina G, Lusail),
  • Petak, 25. studenoga: 11.00 Wales – Iran (skupina B, Ahmad bin Ali), 14.00 Katar – Senegal (skupina A, Al Tumama), 17.00 Nizozemska – Ekvador (skupina A, Kalifa International), 20.00 Engleska – SAD (skupina B, Al Bayt)
  • Subota, 26. studenoga: 11.00 Tunis – Australija (skupina D, Al Janoub), 14.00 Poljska – Saudijkska Arabija (skupina C, Education City), 17.00 Francuska – Danska (skupina D, 974), 20.00 Argentina – Meksiko (skupina C, Lusail)
  • Nedjelja, 27. studenoga: 11.00 Japan – Kostarika (skupina E, Ahmad bin Ali), 14.00 Belgija – Maroko (skupina F, Al Tumama), 17.00 HRVATSKA- Kanada (skupina F, Kalifa International), 20.00 Španjolska – Njemačka (skupina E, Al Bayt)
  • Ponedjeljak, 28. studenoga: 11.00 Kamerun – Srbija (skupina G, Al Janoub), 14.00 Južna Koreja – Gana (skupina H, Education City), 17.00 Brazil – Švicarska (skupina G, 974), 20.00 Portugal – Urugvaj (skupina H, Lusail)
  • Utorak, 29. studenoga: 16.00 Nizozemska – Katar (skupina A, Al Bayt), 16.00 Ekvador – Senegal (skupina A, Kalifa International), 20.00 Wales – Engleska (skupina B, Ahmad bin Ali), 20.00 Iran – SAD (skupina B, Al Tumama)
  • Srijeda, 30. studenoga: 16.00 Tunis – Francuska (skušina D, Education City), 16.00 Australija – Danska (skupina D, Al Janoub), 20.00 Poljska – Argentina (skupina C, 974), 20.00 Saudijska Arabija – Meksiko (skupina C, Lusail)
  • Četvrtak, 1. prosinca: 16.00 Hrvatska – Belgija (skupina F, Ahmad bin Ali), 16.00 Kanada – Maroko (skupina F, Al Tumama), 20.00 Japan – Španjolska (skupina E, Kalifa International), 20.00 Kostarika – Njemačka (skupina E, Al Bayt)
  • Petak, 2. prosinca: 16.00 Južna Koreja – Portugal (skupina H, Education City), 16.00 Gana – Urugvaj (skupina H, Al Janoub), 20.00 Kamerun – Brazil (skupina G, Lusail), 20.00 Srbija – Švicarska (skupina G, 974)
  • OSMINA FINALA: Subota, 3. prosinca: 16.00 A1 – B2 (Kalifa International), 20.00 C1 – D2 (Ahmad bin Ali). Nedjelja, 4. prosinca: 16.00 D1 – C2 (Al Tumama) 20.00 B1 – A2 (Al Bayt). Ponedjeljak, 5. prosinca: 16.00 E1 – F2 (Al Janoub), 20.00 G1 – H2 (974). Utorak, 6. prosinca: 16.00 F1 – E2 (Education City), 20.00 H1 – G2 (Lusail).
  • ČETVRTFINALE Petak, 9. prosinca: 16.00 E1/F2 – G1/H2 (Lusail), 20.00 A1/B2 – C1/D2 (Education City). Subota, 10. prosinca: 16.00 F1/E2 – H1/G2 (Al Tumama) 20.00 D1/C2 – B1/A2 (Al Bayt).
  • POLUFINALE Utorak, 13. prosinca: 20.00 pobjednik četvrtfinala na Lusailu – pobjednik četvrtfinala na Education Cityju (Lusail). Srijeda, 14. prosinca: 20.00 pobjednik četvrtfinala na Al Tumami – pobjednik četvrtfinala na Al Baytu (Al Bayt).
  • UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO subota, 17. prosinca: 16.00 (Kalifa International)
  • FINALE edjelja,18. prosinca: 16.00 (Lusail) 
- Oglasi -
spot_imgspot_img
spot_img

NAJNOVIJE OBJAVE

error: Sadržaj je zaštićen.