viteski.ba logo
Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 09.03.22 @ 21:42

U polufinalnom ogledu hrvatskog nogometnog Kupa koji je započeo večeras s početkom u 18,00 sati na Rujevici, a upravo okončanom, između NK Rijeka i NK Osijek bolji je bio domaćin.

Susret je završen rezultatom 3:2 u korist domaćina iz Rijeke i to nakon produžetaka, a upravo ovom pobjedom istoimeni se domaćin plasirao u finale gdje ga čeka HNK Hajduk Split. Rijeka je povela pogotkom Krešića u 20. minuti, a do izjednačenja se čekalo do 42. minute kada je za goste iz Gradskog vrta pogodio Caktaš koji je, ispostavilo se, veliko pojačanje za momčad Osijeka. Za Riječane 76. zabija naš Josip Drmić, dok susret u produžetke odvodi Mance u 91. minuti. Plasman Rijeci u finale donosi Merkulov pogotkom u posljendjim minutama produžetaka.