Vrijeme objave: 13.12.22 @ 07:50

U nedjelju, 11.12.2022. godine je u Sarajevu održan turnir pod nazivom “5 MAWASHI KUP 20222 godine koji je okupio preko 700 natjecatelja iz 58 klubova.

Mladost je predstavljalo 13 karataša koji su osvojili trinaest medalja i to šest zlatnih medalja, jednu srebrnu i šest brončanih medalja.

Oglas

Zlatne medalje su osvojili Zahra Adilović, kate djevojčice 8 g., Hamza Adilović, borbe dječaci 8/9 g. -34kg, Marija Gudelj, borbe djevojčice 8/9 g. -32kg, Emrah Plivčić , borbe dječaci 13 g. -40kg, Šejla Sadibašić, borbe djevojčice 10g. +40kg, Belmin Spahić , borbe dječaci 13g. +55kg

Srebrnu medalju je osvojio Luka Šapina , borbe kadeti +70kg dok su se brončanim medaljama  okitili Emir Spahić, borbe dječaci 10g. -45kg, Ema Bešić, borbe kadetkinje -54kg, Dominika Maleš, borbe kadetkinje -61kg, Bilal Đidić, borbe dječaci 8/9 g. -26kg, Emel Mangić, borbe dječaci 10 g. -30kg i  Sebastijan Parađik u kategoriji  borbe dječaci 10g. -35kg.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Moramo naglasiti da je ovo bio izuzetno uspješan vikend kako za navedene natjecateje tako i za njihove klupske kolege Ismaila i Vedada Didića koji su u subotu 10.12.2022.godini nastupali na WKF svjetskoj karate ligi za mlade – karate 1 youth league  u Veneciji gdje su imali dobar rezultat”, istaknuto je.