OGLAS
Vrijeme objave: 07.07.20 @ 12:23

U subotu 4.7. u gradskoj sportskoj dvorani zbog najavljene kiše (u planu je bio vodeni park Ribica), održan je tradicionalni plesni festival u organizaciji Sportskog plesnog centra LDF Vitez pod nazivom “LDF Dance fest”.

OGLAS

Turnir je održan pod posebnim mjerama koje su donesene od kriznih stožera. U različitim vremenskim intervalima kroz dvoranu je prošlo i sudjelovalo oko 300 natjecatelja. U sklopu plesnog turnira održana je nagradna igra, sudionici koji su kupili nešto od prirodnih proizvoda BIOVIT, direktno su imali priliku osvojiti nagradu. Dobitnici nagrada su: Ivana Miletić iz Kiseljaka osvojila je poklon paket BIOVIT, a postolje za medalje osvojila je Sabaheta Brkić iz Odžaka.