//
Gradski stadion u Vitezu
Vrijeme objave: 16.10.24 @ 15:47
OGLAS

Danas je s početkom u 15:00 sati počeo gradski derbi u okviru zaostalog 8. kola Druge lige Federacije BiH grupa Zapad između Nogometnog kluba Vitez i NK Romari.

OGLAS

Prvih petnaestak minuta igrala se tvrda utakmica bez većih šansi uz nešto veći posjed Viteza. Međutim, u 20. minuti Romari nakon sjajne akcije dolazi do prednosti. Gol je postigao mladi Petrušić. Samo dva minuta kasnije, nakon solo prodora Bonića koji upućuje odličan centaršut, iz voleja šutira Kolić, ali odlično brani vratar Romarija.

U 30. minuti nova velika šansa za Vitez međutim vratar Omerbegović ponovno je na visini zadatka. Tri minute kasnije sjajnu priliku ne koriste napadači Romarija te ne uspijevaju postići drugi zgoditak. U 45. minuti sam u skoku napadač Viteza Kolić šutira glavom pored vrata. Do kraja prvog dijela više nije bilo upečatljivih prilika. U tijeku je petnaestominutni odmor.