viteski.ba logo
Zrak u vitezu
Vrijeme objave: 26.09.23 @ 08:10

U rujnu je Betanija započela s aktivnostima unutar osmomjesečnog projekta “Educiraj! Uključi! Podrži!”.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Projekt se provodi u sklopu Regionalnog programa lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu 2 (ReLOaD2) kojeg financira EU, a provodi Razvojni program Ujedinjenih naroda (UNDP) u Bosni i Hercegovini uz potporu Općine Vitez.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Uključuje 24 osobe s teškoćama te njihove obitelji kao i 21 učenika osnovnih i srednjih škola naše općine koji su potpora našim članovima. Obuhvaća sljedeće aktivnosti: usluge edukatora – rehabilitatora i gestalt psihoterapeutkinje te dramske, kreativne i plesne radionice.

Sve aktivnosti će voditi certificirani suradnici s iskustvom u radu s djecom. Cilj je socijalna integracija osoba s teškoćama u razvoju kao i povezivanje s vršnjacima urednog razvoja, a sve ćemo biti predstavljeno na velikoj završnoj svečanosti krajem ožujka 2024. godine.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Oglasi
LM