U Ministarstvu obrane Bosne i Hercegovine danas je, u izraženom predbožićnom ozračju, održano tradicionalno kićenje božićne jelke.
Državni službenici i pripadnici Oružanih snaga BiH sudjelovali su u blagdanskom ukrašavanju, koje je unijelo toplinu i radost u dane koji prethode Božiću.
Predbožićnom obilježavanju blagdana nazočio je i zamjenik ministra obrane BiH, Slaven Galić i zamjenik načelnika Zajedničkog stožera OS BiH, general-bojnik Tomo Kolenda.
Ukrašavanje jelke proteklo je u ugodnom blagdanskom tonu, potvrđujući da predbožićni dani unose svježinu, optimizam i dobar duh u radne prostore Ministarstva obrane BiH.



