Na ulazu u Jablanicu iz Mostara prevrnuo se automobil

// Klizavo

Danas poslijepodne došlo je do prometne nesreće na magistralnoj cesti M-17 neposredno prije ulaza u Jablanicu iz pravca Mostara.

Kako su za Bljesak.info potvrdili iz Operativnog centra MUP-a HNŽ u samoslijetanju (prevrtanju) automobila nema ozlijeđenih osoba.

Promet je ubrzo normaliziran.

Danas su kolnici na cestama u sjevernim krajevima Hercegovine zbog niskih temperatura i vlage prekriveni poledicom i skliski. Vozače se poziva na pojačan oprez.