Pucnjava u Sarajevu iz automatskog oružja, očevici tvrde da ima mrtvih i ranjenih

U poslijepodnevnim satima je u naselju Bulevar u Sarajevu došlo je do upotrebe vatrenog oružja.

Ovu informaciju za Faktor potvrdila je glasnogovornica MUP-a ŽS Mersiha Novalić. Ona dodaje kako će više informacija biti poznato naknadno.

Očevici tvrde kako je jedna osoba ubijena, a dvoje ih je povrijeđeno.

Događaj se dogodio ispred jednog supermarketa u ovom naselju.

Kako neslužbeno saznaju, dvije osobe dovezle su se na biciklu u crnim trenerkama i kapuljačama te otvorili rafalnu paljbu iz oružja koje su nosili u torbi.

Oznake: