Sutkinja za prethodno saslušanje u Sudu BiH jučer je predvodila prvo ročište vezano za slučaj ubojstva osmero djecu u Vitezu tijekom Domovinskog rata kada su pripadnici Armije RBiH ispalili minobacačku granatu na dječje igralište.
Optuženi Keleštrua i Jašarević izjavili su kako se ne osjećaju krivi po točkama optužnice, a video zapis sa suđenja možete pogledati u nastavku:


