Vjernici Zagrebačke nadbiskupije prikupili više od 262 tisuće eura za stradale u poplavama u BiH

// na poziv kutleše

– Vjernici Zagrebačke nadbiskupije, na poziv zagrebačkog nadbiskupa i metropolita mons. Dražena Kutleše, za pomoć unesrećenima u razornim poplavama u BiH, ukupno su prikupili 262. 393,70 eura, izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.

Kako se navodi, namjenska kolekta prikupljana je u nedjelju, 13. listopada, a ukupan iznos proslijeđen je u Bosnu i Hercegovinu.