Nesreća na M-17: Ozlijeđene tri osobe

// žepče

Na području općine Žepče, magistralni put M-17, u mjestu Čusto Brdo rano jutros dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovala tri vozila.

U nesreći su sudjelovali jedno teretno motorno vozilo i dva putnička automobila. Prema informacijama MUP-a ZDK, tri osobe zadobile su ozuljede te su prevezene u Dom zdravlja Žepče gdje im je ukazana medicinska pomoć.

Zbog ove nesreće promet na dionici magistralnog puta M-17 odvija se naizmjenično jednom prometnom trakom, dok uviđaj na mjestu događaja obavljaju pripadnici Policijske stanice Žepče.