Stravična nesreća na M-17: Poginuo pješak, promet u potpunosti obustavljen

// Žepče

Pješak je jutros poginuo u prometnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Tatarbudžak, saznaje portal „Avaza“.

Kako je za potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a ZDK, nesreća se dogodila u 04:20 sati na putu M-17, u mjestu Tatarbudžak, općina Žepče.

– Dogodila se prometna nesreća u kojoj je sudjelovalo putničko motorno vozilo i pješak, koji je tom prilikom smrtno stradao.

Uviđaj vrši PS Žepče pod nadzorom dežurnog tužitelja. Totalna je obustava na toj relaciji – rečeno je za „Avaz“.