Teška nesreća u BiH: Dvije osobe povrijeđene, promet obustavljen

// Maglaj

Prometna nesreća dogodila se u četvrtak, 30. travnja, u 4.55 sati, u mjestu Šije na dionici Doboj–Maglaj, potvrđeno je za portal Radiosarajevo.ba.

Iz Ministarstva unutarnjih poslova Zeničko-dobojske županije za portal su kazali da su u nesreći sudjelovala dva teretna motorna vozila.

„U nesreći su ozlijeđena dva vozača, jedan iz Zenice, a drugi iz Gradačca, te se trenutno nalaze u Općoj bolnici u Tešnju“, rekli su iz policije.

Naglasili su da je promet na ovoj dionici potpuno obustavljen te se odvija alternativnim pravcima.

Očevid još uvijek traje.