Zapalilo se teretno vozilo iz BiH na cesti u Crnoj Gori: Vozilo gotovo u potpunosti uništeno

// Večeras

Teretno vozilo bosanskohercegovačkih registracijskih oznaka (T-20-J-52), gotovo u potpunosto je uništeno u večerašnjem požaru na crnogorskoj magistrali.

Vozilo se zapalilo oko 19:30 sati na magistralnom putu Niikšić-Podgorica, u mjestu Stubica. Vozilo je prevozilo 23 tone banana iz Luke Bar za Trebinje. Požar koji je na vozilu izbio iz za sada neutvrđenih razloga lokalizirali su nikšićki vatrogasci, a na teren ih je izišlo njih 11 sa tri vatrogasna vozila.

Iz Vatrogasne postrojbe Nikšić portalu RTNK kratko je rečeno da u Crnoj Gori izgorio kamion iz BiH. Promet na dionici puta Nikšić-Podgorica, na izlazu iz drugog tunela iz pravca Nikšića je trenutno naizmjenično uspostavljen, a inače zbog požara na toj dionici napravljene su velike kolone vozila.