Završen slučaj u Travniku: Lišena slobode osoba koja je prijetila samoubojstvom

Policijski službenici Policijske stanice Travnik lišili su večeras slobode A.Đ., te su od istog izuzeli ručnu bombu kojom je prijetio da će izvršiti samoubojstvo.

Isti je navodno odveden u nadležnu medicinsku ustanovu koja će odrediti je li je u psihičkom i fizičkom stanju da odgovara za svoje postupke, piše travnicki.info.

Kako je prethodno navedeno, prema riječima stanara, radi se o osobi od ranije dobro poznatoj policiji.

Oznake: