Žestok sudar tri vozila na M-17, jedna osoba povrijeđena

// žepče

Teška prometna nesreća dogodila se jutros na magistralnom putu M-17, na dionici Žepče – Zavidovići, u mjestu Bistrica.

Prema informacijama iz Uprave policije Ministarstva unutarnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona, nesreća se dogodila oko 7:30 sati, a u njoj su sudjelovala tri putnička vozila.

Tom prilikom povrijeđena je žena koja se nalazila na mjestu suvozača u Passatu. Ona je prevezena u Dom zdravlja Žepče.

Policija je na terenu, a promet je potpuno obustavljen.