U povodu Božića, božićnih blagdana te nadolazeće 2026. godine iskrene čestitke sa željom da ove blagdanske dane provedete u miru, zdravlju i obiteljskom zajedništvu uputio je ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Kantona Središnja Bosna Anto Matić.
Neka Božić donese nadu, snagu i optimizam, a nova godina bude ispunjena dobrim zdravljem, osobnim zadovoljstvom i uspjehom, kako na privatnom tako i na profesionalnom planu.
U vremenu pred nama želimo nastaviti graditi društvo solidarnosti, brige za najranjivije i odgovornosti prema svakom čovjeku. S vjerom u bolje sutra i uz iskrene želje za blagostanje svih građana, želim Vam sretan i blagoslovljen Božić te uspješnu i sretnu Novu 2026. godinu, navodi u poruci Matić.


