Nikola Maros iz Gornje Večeriske uspješno je završio svoje treće hodočašće bosih nogu sv. Ivi u Podmilačju, potvrdivši još jednom svoju iznimnu ustrajnost, vjeru i predanost.
Nakon dolaska u Podmilačje, Nikola se oglasio porukom zahvale svima koji su ga pratili i pružali mu podršku tijekom zahtjevnog puta.
– Uspješno sam završio svoje hodočašće sv. Ivi. Iako je put bio iznimno težak, dragi Bog mi je dao snagu, a dobri ljudi su mi bili oslonac. Želim se zahvaliti svima vama koji ste me pratili mislima, bili uz mene, molitvama i lijepim gestama. Vaša podrška mi je puno značila. Doista, uz vjeru i zajedništvo, nijedan cilj nije nedostižan – poručio je Nikola.
Podsjetimo, Nikola je iz Gornje Večeriske krenuo na svoje treće hodočašće bosih nogu prema svetištu sv. Ive u Podmilačju. Njegov pothvat privukao je pozornost brojnih vjernika i mještana, a tijekom cijelog puta imao je veliku podršku prijatelja, obitelji i ljudi dobre volje.
Nikolina priča još je jedan podsjetnik na snagu vjere, odricanja i zajedništva koje svake godine okuplja tisuće hodočasnika na putu prema svetištu sv. Ive u Podmilačju.





