Droga pronađena u Busovači, tijekom dana evidentirano pet kaznenih djela u KSB-u

// u protekla 24 sata

Tijekom protekla 24 sata na području Kantona Središnja Bosna prijavljeno je pet kaznenih djela, priopćeno je iz Ministarstva unutarnjih poslova KSB.

Najznačajniji događaj zabilježen je u utorak, 14. srpnja, oko 17:30 sati u Ulici 1. mart u Busovači, gdje su policijski službenici Odsjeka kriminalističke policije Policijske postaje Busovača kontrolirali osobni automobil Volkswagen Golf kojim je upravljao A. Č. (1993.) iz Busovače.

Prilikom kontrole pronađena je određena količina tvari koja svojim izgledom i morfološkim karakteristikama asocira na opojnu drogu cannabis. U suradnji s nadležnim kantonalnim tužiteljstvom protiv osumnjičenog se poduzimaju zakonom propisane mjere i radnje.

U izvješću MUP-a KSB navodi se i kako je tijekom protekla 24 sata evidentirano šest slučajeva narušavanja javnog reda i mira.

Na prometnicama u Kantonu Središnja Bosna dogodilo se sedam prometnih nesreća, a srećom u njima nije bilo ozlijeđenih osoba.