Dvanaest umirovljenika iz Viteza besplatno na liječenje u Reumal

Udruga Umirovljenika općine Vitez nakon prošlotjedne podjele uskrsnica za tri stotine svojih članica i članova u visini od pedeset konvertibilnih maraka danas nastavlja s novom planiranom aktivnošću.

Naime, od planiranih dvanaest članova koje planiraju besplatno uputiti na banjsko liječenje u Reumal koji se nalazi u Fojnici danas su ispratili četvero članova na desetodnevno liječenje.

Kako je kazano, ostalih osam članova će u Reumal biti upućeno do kraja godine.