Matić za dnevnik RTV HB: Ove godine otvaramo više novih lamela domova zdravlja!

// O stanju u resoru

Ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Kantona Središnja Bosna gostovao je u programu Radiotelevizije Herceg-Bosne.

Govorio je o sveobuhvatnom stanju u oblasti zdravstva kada je u pitanju Kanton Središnja Bosna pri čemu je istaknuo niz ulaganja u sve domove zdravlja u Središnjoj Bosni ali i osnaživanje bolničkih kapaciteta, prenosi Viteški.ba.

Kompletno gostovanje pogledajte u nastavku: