Ministar zdravstva i socijalne politike u Vladi Kantona Središnja Bosna gostovao je u programu Radiotelevizije Herceg-Bosne.
Govorio je o sveobuhvatnom stanju u oblasti zdravstva kada je u pitanju Kanton Središnja Bosna pri čemu je istaknuo niz ulaganja u sve domove zdravlja u Središnjoj Bosni ali i osnaživanje bolničkih kapaciteta, prenosi Viteški.ba.
Kompletno gostovanje pogledajte u nastavku:


