ODAZOVIMO SE: U četvrtak 21. prosinca žitelji Dubravice i drugih viteških naselja mole za poginule u Križančevom Selu

// Molitva za poginule branitelje i civile u Križančevom selu

Mještani Dubravice pozivaju sugrađane da se u četvrtak 21. prosinca okupe ispred Osnovne škole Dubravica kako bi zajedno odali počast poginulima u Križančevom Selu.

“Ovim putem obavještavamo Vas da će mještani Dubravice kao i ostalih naselja s područja općine Vitez dana 21.12.2023. godine (ČETVRTAK), u večernjim satima, tị. od 16:00 sati izvršiti okupljanje ispred OŠ „Dubravica”, kako bi odali počast poginulim civilima i braniteljima u Križančevom Selu 22. prosinca 1993. godine, paljenjem svijeća i lampiona duž cijele ulice 22. Prosinac, odnosno od Željezničke stanice do spomen – obilježja u Križančevom Selu. Molimo mještane da se odazovu u što većem broju”, stoji u pozivu.