Počeo postupak mirenja Vlade KSB i Strukovnog sindikata doktora medicine i stomatologije

// Prilog rtv hb

U Travniku je održan prvi mirovni sastanak predstavnika Vlade Kantona Središnja Bosna i Strukovnog sindikata doktora medicine i stomatologije KSB u okviru postupka mirenja oko kolektivnog ugovora.

Predstavnici Sindikata tijekom sastanka ostali su pri ranije iznesenom prijedlogu kolektivnog ugovora.

S druge strane, predstavnik Vlade KSB i ministar zdravstva Anto Matić nakon sastanka komentirao je kako će razgovori biti nastavljeni sljedećeg tjedna.

Više detalja dostupno je u prilogu RTV Herceg-Bosne.

Oznake: