Danas je u zajedničkoj dvorani Ministarstva gospodarstva i Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva KSB na inicijativu Centra za edukaciju mladih (CEM), službeno potpisan Memorandum o zajedničkoj suradnji.
Memorandum o suradnji potpisan je s ciljem stvaranja kvalitetnijeg i održivijeg sustava podrške poduzetnicima, gospodarstvenicima i poljoprivrednim proizvođačima. Ova suradnja obuhvatit će provedbu edukacija, radionica, stručnih treninga i mentorskih programa, kao i zajednički rad na projektima koji potiču razvoj znanja, inovacija i konkurentnosti lokalne zajednice.
Potpisivanju ovog memoranduma nazočili su ministri Sedžad Milanović i Advan Akeljić, kao i direktor CEM-a Adis Arnautović. Kroz ovu suradnju dodatno se potvrđuje važnost povezivanja civilnog sektora i institucija u stvaranju novih prilika za razvoj poduzetništva i cjeloživotnog učenja na području Kantona Središnja Bosna.


