Dana 20.4.2025. godine, nedjelja, na dan najvećeg katoličkog blagdana Uskrsa, održano je 25. po redu (poslijeratno) tradicionalno natjecanje u tucanju jaja u Napretkovom domu u Vitezu.
Napredak je bio pokrovitelj ovog tradicionalnog natjecanja od samih početaka. Turnir je održan u vremenu od 15,30 do 24,00 sati. Ove godine u seniorskoj konkurenciji prijavilo se 32 natjecatelja. Nakon turnira u grupnoj fazi natjecanja u završne borbe se plasiralo njih 16 .
Među 8 najboljih su prošli Ivo Vujica, Zdeno Čalić, Miroslav Lovrić, Tadija Žilić, Pero Matković, Nikola Rosić, Goran Rajić i Dario Filipović. Nakon vrlo uzbudljivih natjecanja treći je bio Nikola Rosić, drugi Ivo Vujica, a pobjednik je bio Dario Filipović Dačo. Nazočio je veliki broj posjetitelja koji su zdušno navijali za svoje favorite sve do kraja natjecanja.