Božićni turnir u stolnom tenisu – Božić u Vitezu 2025.

// stolnoteniski klub "cm" vitez

Stolnoteniski klub „CM“ Vitez organizira tradicionalni 10. Božićni turnir u sklopu manifestacije „Božić u Vitezu 2025.“ Turnir će se održati u srijedu, 17. prosinca 2025. godine, s početkom u 18:00 sati u trening prostorijama kluba u Gradskoj sportskoj dvorani Vitez.

Na turniru pravo nastupa imaju neregestrirani rekreativni igrači i igračice s područja općine Vitez, koji se prijave i uplate kotizaciju od 20 KM. Prijave se primaju do srijede u 12 sati, a broj sudionika je ograničen na 32 igrača. Ždrijeb će biti objavljen istoga dana do 16 sati na Facebook stranici kluba.

Može biti slika sljedećeg: tekst

Natjecanje će se igrati pojedinačno, u grupama po 3–4 igrača, nakon čega najbolji nastavljaju eliminacijski dio do finala. Igra se na četiri profesionalna stola, a organizator je osigurao i sportske nagrade za najbolje.

Nakon završetka turnira, za sve sudionike predviđen je prigodni domjenak u prostorijama kluba.Prijave: [email protected]

Organizatori poručuju:
„Radujmo se u susret Božiću!“