Bravo za OŠ „Dubravica“: Odlični na kantonalnom natjecanju za sedme razrede

// Odlični

Učenici Osnovne škole “Dubravica” sudjelovali su na kantonalnom natjecanju iz prirode za sedme razrede.

Natjecanje je održano 13. ožujka 2026.godine u OŠ ” Vitez”. Osnovnu školu “Dubravica” predstavljali su: Marta Babić, Ena Jokić i Andrej Ivanković.

Učenici su ostvarili drugo mjesto te im čestitamo na odličnom znanju iz ekologije, poznavanja životnih zajednica šuma, mora, energije u prirodi te razvijenoj ekološkoj svijesti. Učenike je pripremila mag. Vedrana Stevanović!
Iskrene čestitke Vedrani.