Učenici Osnovne škole “Dubravica” sudjelovali su na kantonalnom natjecanju iz prirode za sedme razrede.
Natjecanje je održano 13. ožujka 2026.godine u OŠ ” Vitez”. Osnovnu školu “Dubravica” predstavljali su: Marta Babić, Ena Jokić i Andrej Ivanković.
Učenici su ostvarili drugo mjesto te im čestitamo na odličnom znanju iz ekologije, poznavanja životnih zajednica šuma, mora, energije u prirodi te razvijenoj ekološkoj svijesti. Učenike je pripremila mag. Vedrana Stevanović!
Iskrene čestitke Vedrani.


