Na poziv organizatora Matice hrvatske Vitez i portala Viteški.ba, koji su u središtu Viteza organizirali klizalište, polaznici Dječjeg vrtića Vitez, njih pedesetak, danas su uživali u zimskim radostima na besplatnom klizalištu.
Djeca su, uz klizanje, uživala i u krafnama i sokićima, koje su za najmlađe osigurali organizatori manifestacije. Kako su kazali iz Dječjeg vrtića Vitez za portal Viteški.ba, mališani su bili oduševljeni te su proveli još jedan lijep zimski dan u Vitezu, koji ni prohladno vrijeme nije uspjelo pokvariti.
Iz vrtića su uputili zahvalu organizatorima na pozivu i pažnji posvećenoj najmlađima.





