GSS Vitez održao redovnu godišnju izvještajnu skupštinu i proslavio 4. rođendan

// Gradska galerija

Gorska služba spašavanja Vitez je u ponedeljak, 16.02.2026. godine, organizirala redovnu godišnju izvještajnu skupštinu u prostorijama Gradske galerije u Vitezu.

Sedamnaest članova sa pravom glasa je sudjelovalo na skupštini i nakon izbora radnih tijela usvojeno je Izvješće GSS Vitez za prethodnu godinu, Financijsko izvješće, Plan rada za tekuću godinu i Izvješće Nadzornog odbora.
Nakon izlaganja izvješća, dnevnog reda, prisutni članovi su iste usvojili i radno tijelo iste verificiralo.

Nakon skupštine je za sve članove upriličeno druženje i proslava četvrtog rođendana uz ugodnu atmosferu.

Oznake: