Vitežanin Filip Čavić uspješno je završio snimanje trećeg kruga popularnog glazbenog natjecanja „Zvezde Granda“, a publika će njegov nastup imati priliku gledati u subotu, 28. veljače.
Riječ je o emisiji trećeg kruga natjecanja, u kojoj će se Čavić predstaviti pjesmama po kojima je već prepoznatljiv, a ishod njegovog nastupa bit će poznat nakon emitiranja, o čemu je Viteški.ba ranije pisao.
„Snimili smo i treći krug, uskoro se gledamo na malim ekranima – bit će napeto“, poručio je Filip Čavić.
Emisija će se emitirati prema sljedećem rasporedu:
- NOVA BH – 20:00 sati
- Prva TV – 21:00 sat
- NOVA M – 21:00 sat
- Sitel TV – 21:15 sati
Mladi pjevač i ovoga puta predstavlja sebe, ali i Vitez na jednoj od najgledanijih regionalnih televizijskih scena.


