Povodom 8. ožujka – Međunarodnog dana žena, učenici Mješovite srednje škole Vitez II-f razreda zajedno sa svojom razrednicom pripremili su male znakove pažnje za sve dame u ovoj školi.
Kroz kreativne čestitke ukrašene cvjetićima i toplim porukama željeli su pokazati zahvalnost, poštovanje i uljepšati ovaj poseban dan.
Neka ovi mali znakovi pažnje budu podsjetnik na to koliko su žene važne u našem društvu, školi i svakodnevnom životu, poručuju.


Svim ženama žele sretan 8. ožujak!


