Mlada regionalna glazbena zvijezda Matea Bošnjak uspješno je održala svoj “Session Show” u beogradskom SKC Baza, a emotivnim obraćanjem nakon koncerta potvrdila je koliko joj je ova večer značila.
Nakon zapaženog nastupa u Sarajevu, Bošnjak je i u Beogradu okupila brojnu publiku koja je zajedno s njom dijelila emocije, energiju i intimnu atmosferu večeri ispunjene glazbom i posebnim trenucima.
“Predivna noć koju ću dugo nositi sa sobom. Toliko sam vam svima zahvalna na ljubavi, podršci i nevjerojatnoj energiji koju ste donijeli”, poručila je Matea nakon koncerta putem društvenih mreža.
Posebnu zahvalnost uputila je svom bendu i gostima večeri – Sara Zinaić, Nina Simonović, Stefan Maljković poznatiji kao Stefan Shy, Taša Krunić, Luka Rajić i Đana Smajo – koji su zajedno s njom stvorili večer za pamćenje.
Bošnjak je zahvalila i cijelom produkcijskom timu, naglasivši kako svaki aplauz, pogled i trenutak s publikom za nju imaju posebnu vrijednost.
“Jesmo li spremni za drugi dio?”, poručila je na kraju objave, čime je dodatno zaintrigirala fanove i najavila nove projekte i nastupe u narednom periodu.


