Moto Mrazovi MK Vitezovi MM donose blagdansku radost mališanima u Dubravici i Novoj Biloj

// ovoga petka

Blagdanski duh i ove godine stiže na dva kotača! Moto Mrazovi Moto kluba Vitezovi MM u petak, 19. prosinca 2025. godine, razveselit će najmlađe posebnom vožnjom i podjelom darova.

Prva stanica je Osnovna škola Dubravica u 10:30 sati, a potom Moto Mrazovi nastavljaju put prema Osnovnoj školi Nova Bila, gdje dolaze u 13:10 sati. Ova tradicionalna blagdanska akcija još jednom pokazuje veliko srce bajkera koji, odjeveni u kostime Djeda Božićnjaka, unose osmijehe i radost među djecu i sve okupljene.

Pozivamo roditelje, učenike i građane da dođu, podrže ovu lijepu inicijativu i zajedno uživaju u pravom blagdanskom ugođaju.