U ponedjeljak, 8. prosinca 2025. godine, u prvoj smjeni neće biti održani 5. i 6. sat zbog planirane edukacije školskog osoblja, priopćila je Osnovna škola Vitez.
Nastava će toga dana biti završena nakon četvrtog sata, a iz škole posebno napominju kako će učenicima putnicima biti osiguran redoviti prijevoz u terminima nakon četvrtog sata.
Iz školske uprave zahvaljuju učenicima i roditeljima na razumijevanju te ističu kako je edukacija djelatnika važan segment unaprjeđenja kvalitete nastave i školskog okruženja.


