Povodom 4. travnja – Dana škole Osnovne škole “Vitez” u Vitezu, u amfiteatru škole održana je svečana priredba, na kojoj su učenici kroz ples, igru, glumu i recitacije pokazali svoja znanja i umijeća, na opće zadovoljstvo prisutnih roditelja i gostiju.
Javnom objavom zahvaljuju se svima koji su svojim prisustvom priredbi i upućenim čestitkama uljepšali ovaj za njj važan i svečan dan.
Posebno su ponosni na učenike i nastavnike koji su trudom i kreativnošću doprinijeli da obilježavanje Dana škole protekne u svečanom i radosnom ozračju.


