Gorska služba spašavanja Vitez je sinoć, 01.04.2026. godine, organizirala Izbornu Skupštinu u prostorijama Gradske galerije u Vitezu.
Šesnaest članova sa pravom glasa je sudjelovalo na Skupštini i nakon uvodnog govora i pozdrava sad već bivše predsjednice Ane Eldić, riječ je preuzeo predsjedatelj Skupštine Tomislav Kulić.
Skupština je izabrala novo rukovodstvo i usvojila izmjenu statuta GSS Vitez.
Članovi Upravnog odbora GSS Vitez:
Nikola Josipović, predsjednik,
Kristina Bogdan, zamjenica predsjednika,
Ivica Kolenda, član,
Marin Sučić, član,
Ana Eldić, član.
Članovi Nadzornog odbora GSS Vitez:
Vitomir Grebenar, predsjednik,
Karlo Lozančić, član,
Robert Matijanić, član.
Tajnica GSS Vitez:
Martina Kurt.
Predsjednik Skupštine GSS Vitez:
Tomislav Kulić.
Čestitamo novoizabranom rukovodstvu na čelu s predsjednikom Nikolom Josipovićem i želimo im uspješan rad u sljedećem mandatu od četiri godine.


