Srednja škola „Vitez“ s ponosom je predstavila učenike generacije za školsku 2025./2026. godinu, ističući njihov izuzetan uspjeh, predan rad i uzorno vladanje tokom cjelokupnog srednjoškolskog obrazovanja.
Ovaj prestižan rezultat ostvarili su: Vedad Đananović (IV.1), Luka Jurešić (IV.1), Karla Kupreškić (IV.1), Ivan Matković (IV.1), Dora Šero (IV.1), Lana Štrbac (IV.1), Anja Vujević (IV.1), Nevena Mlakić (IV.2) i Mia Dražetić (IV.2).
Svi nagrađeni učenici ostvarili su odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta tokom sve četiri godine školovanja, uz iznimne rezultate i primjerno ponašanje, čime su postali uzor svojim vršnjacima i ponos škole.

Iz uprave škole uputili su iskrene čestitke učenicima, naglašavajući kako njihov trud, disciplina i posvećenost predstavljaju najbolju potvrdu kvalitete obrazovnog rada ove ustanove.
Ovim priznanjem škola još jednom potvrđuje svoju posvećenost izvrsnosti i kontinuiranom poticanju mladih na postizanje vrhunskih rezultata.


