Službenici Policijske stanice Vitez u posjeti prvašićima Osnovne škole ,,Bila”

Danas su prvašiće Osnovne škole ,,Bila” posjetili prometni policajci viteške policije. Uputili su ih na oprez u prometu i osnovna pravila na koja moraju paziti.

Na poklon djeci donijeli su bilježnice, rasporede sati i edukativne letke. Posjeta je obradovala najmlađe učenike, a oni su uživali noseći policijske kape, držeći palicu, znak zaustavljanja, isprobavajući policijske lisice.

Najveću radost bila je sjesti u policijsko vozilo i uključiti sirenu. Iskreno se zahvaljujemo našim policijskim službenicima na brizi za našu djecu i pozivamo sudionike u prometu na pojačan oprez osobito u blizini škola, poručuju iz OŠ ,,Bila”.