Zrak u vitezu
OGLAS
NATJEČAJ OTVOREN DO 27.8.2024.
Vrijeme objave: 22.08.24 @ 19:46
OGLAS

Temeljem članka 20 a Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o radu (Sl. novine F BiH 89/18), Uredbe o postupku prijema u radni odnos u Javnom sektoru u F BiH (Sl. novine F BiH br. 13/19 od 27.02.2019. godine i Sl. novine F BiH br. 9/21 od 3.02.2021. godine), Zakona o pravima razvojačenih branitelja i članova njihovih obitelji (Sl. novine F BiH br.54/19), članka 138 i 142 Statuta Javnog poduzeća Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar, članka 8 i 9 Pravilnika o radu Javnog poduzeća Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar, Priloga V Pravilnika o raduJavnog poduzeća Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar, suglasnosti FMPiK za objavu javnog natječaja za prijem u radni odnos br: 07/1-45-1646-1/24 od 11.07.2024. godinei Odluke Uprave Javnog poduzeća Hrvatske telekomunikacije d.d.  Mostar broj: UD-3-34-30/24 od 25.07.2024. godine, JP Hrvatske telekomunikacije d.d. Mostar, raspisuje

OGLAS

J A V N I   O G L A S

za prijem radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad

OGLAS

DIREKCIJA ZA NEPOKRETNU MREŽU

OGLAS
  1. Referent za prodaju – prodavač/ica 3, Grupa za direktnu prodaju, Odjel za prodaju privatnim korisnicima, Sektor za prodaju, Direkcija za nepokretnu mrežu, 4 (četiri) izvršitelja, minimalno 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, probni rad 3 mjeseca, mjesto rada Tuzla, Banja Luka, Gračanica i Vitez  – po 1 (jedan) izvršitelj

Opis posla:

OGLAS
  • Razumijevanje svih proizvoda i usluga ponuđenih korisnicima, detaljno znanje o uslugama i jedinstvenim prodajnim osobinama usluga
  • Razumijevanje ponude konkurencije, uspoređivanje usluga i proizvoda u odnosu na ponudu Društva
  • Razumijevanje nadolazećih proizvoda, praćenje novih tehnoloških dostignuća
  • Doprinošenje stvaranju atmosfere dobrodošlice za korisnike, pokazivanje želje za odgovaranje na upite
  • Razumijevanje potreba korisnika i pronalaženje najboljeg proizvoda ili usluge za zadovoljavanje istih
  • Objašnjavanje prednosti proizvoda i usluga korisniku s ciljem prodaje
  • Demonstriranje funkcionalnosti dodatnih proizvoda i usluga te njihove iskoristivosti za korisnika, a u svrhu povećanja prodaje i odanosti korisnika
  • Učinkovito odgovaranje na pitanja/upite korisnika, pružanje pomoći i rješavanje problema
  • Preuzimanje odgovornosti za rješavanje problema i otvorenih pitanja, uključivanje drugih organizacijskih dijelova, te stalno informiranje korisnika
  • Korištenje žalbi i pitanja korisnika kao priliku za demonstriranje usredotočenosti Društva na korisnika kao i pokazivanje motivacija korisnika za korištenje dodatnim proizvodima i uslugama
  • Izdavanje faktura za prodanu robu i usluge
  • Primanje i unošenje svih potrebnih podataka u billing/POS aplikaciju
  • Sudjelovanje u različitim projektima i izvan sektora s ciljem pružanja podrške i rješenja vezanih uz Sektor prodaje /Odjel za prodaju privatnim korisnicima
  • Samostalnost u obavljanju poslova
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti
Opći uvjeti:
– Da je državljanin BiH
– Da ima navršenih 18 godina života
– Da ima opću zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta (samo kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti liječničko uvjerenje  kao dokaz da njegovo zdravstveno stanje i psihofizičke sposobnosti odgovaraju uvjetima radnog mjesta na koje je izabran)
– Da se protiv njega ne vodi kazneni postupak (samo kandidat koji bude izabran dužan je dostaviti uvjerenje da se protiv njega ne vodi kazneni postupak)

Posebni uvjeti:
– SSS/IV,  ekonomska škola ili gimnazija, minimalno 6(šest) mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim  poslovima, znanje stranog jezika,  poznavanje rada na računalu

Uz uredno popunjenu i vlastoručno potpisanu Prijavu na javni oglas (obrazac prijave je na internet stanici Poduzeća – www.hteronet.ba i u uredu  protokola, na adresi Kneza Branimira b.b. Mostar), dostaviti i slijedeću dokumentaciju:

  • životopis,
  • uvjerenje o državljanstvu,
  • izvod iz matične knjige rođenih,
  • diplomu/svjedodžbu

(ukoliko je diploma/svjedodžba stečena u nekoj drugoj državi nakon 06.04.1992. godine, obvezno uz diplomu dostaviti i ovjerenu kopiju nostrificirane/priznate diplome/svjedodžbe)

  • uvjerenje/potvrdu prethodnog poslodavca o radnom iskustvu na istim ili sličnim poslovima uz preciziranje poslova na kojima je radio/radi i dužine radnog odnosa na navedenim poslovima
  • dokaz o poznavanju rada na računalu
  • dokaz o znanju stranog jezika

Prioritet pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima imaju osobe iz članka 2  Zakona o pravima razvojačenih branitelja i članova njihovih obitelji (Službene Novine F BiH broj 54/19)

Kandidati koji se pozivaju na prioritet pri zapošljavanju sukladno Zakonu o pravima razvojačenih branitelja i članova njihovih obitelji (Službene novine F BiH broj 54/19) dužni su dostaviti  dokaze o prioritetu upošljavanja i to:

  • Dokaz da su nezaposleni,
  • Dokaz da imaju status razvojačenog branitelja

Dokumentacija se dostavlja u originalu ili ovjerenim kopijama. Ukoliko kandidati dostavljaju dokumentaciju u ovjerenoj kopiji, ovjerene kopije ne smiju biti starije od 6 mjeseci.

Kompletan natječaj pogledajte u dokumentu ispod!

OGLAS
OGLAS
Oglasi
LM