Zrak u vitezu
OGLAS
Vrijeme objave: 14.03.24 @ 14:31

Raspisan je oglas za prijam u radni odnos na radnom mjestu Agent za obradu podataka za tržište Sjedinjenih Američkih Država.

Opis Posla:
Traže motiviranog agenta za obradu podataka koji će se pridružiti timu i efikasno upravljati podacima vezanim za transportne operacije na američkom tržištu. Glavne odgovornosti uključuju analizu podataka, praćenje transportnih ruta i koordinaciju sa relevantnim timovima radi optimizacije operativnih procesa.

OGLAS

Uvjeti:
Odlično poznavanje engleskog jezika (pisanje i govor)
Iskustvo u obradi podataka ili sličnom radu
Sposobnost analize i interpretacije podataka
Samoinicijativa i sposobnost rada pod pritiskom
Fleksibilnost u radnom vremenu

OGLAS

Ponuda:
Konkurentna plaća
Mogućnost napredovanja u karijeri
Dinamično radno okruženje

OGLAS

Ako ispunjavate uvjete i zainteresirani ste, molimo vas da pošaljete svoj CV na Joeymrtrans@gmail.com uz naslov “Prijava: Agent za obradu podataka za USA tržište”. Oglas je otvoren 15 dana, a više informacija možete dobiti i na broj telefona 062 152 908.

Oglasi
LM