U Olovu svečano otvorena svibanjska pobožnost, hodočastili i vjernici iz Središnje Bosne

// Najstarije marijansko svetište

Na blagdan Sv. Josipa Radnika, 1. svibnja, u Svetištu Gospe Olovske, vrhbosanski nadbiskup mons. Tomo Vukšić je svečanom misom otvorio svibanjsku pobožnost.

Po dugoj tradiciji u najstarije Marijansko svetište na Balkanu i ove su godine došli brojni hodočasnici iz BiH i Hrvatske. Mnogi od njih su i po nekoliko dana pješačili.