spot_img
spot_img
spot_img
Vitez
vedro
24.1 ° C
24.1 °
24.1 °
71 %
0.4kmh
0 %
Uto
33 °
Sri
35 °
Čet
33 °
Pet
34 °
Sub
27 °
spot_imgspot_img

Održana manifestacija Izbor najboljih sportaša Općine Vitez za 2021. godinu

- Oglasi -
- Oglasi -

Manifestacija “Izbor najboljih sportaša Općine Vitez za 2021. godinu” održana je u petak 8.4.2021. godine u Hotelu “Central” u organizaciji Sportskog saveza Općine Vitez, a pod pokroviteljstvom Općine Vitez. Odlukom Povjerenstva za Izbor sportaša općine Vitez, za najuspješnijeg sportaša izabran je Danijel Strukar u ime KK “Mladost”, a za najuspješniju sportašicu izabrana je Zenira Bektaš, također u ime KK “Mladost”.
Kao i ranijih godina, nagrade su bile dodijeljene u sljedećim kategorijama:

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Danijel Strukar
- Oglasi -

 NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA

  • NK „VITEZ“ Vitez-Emir Baltić
- Oglasi -

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Zenira Bektaš

 NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA

  • OKK „Vitez“-Laura Mlakić

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI JUNIORA U POJEDINAČNOM SPORTU

  • KK „IPON“ Vitez-Enis Mehić

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI JUNIORA U EKIPNOM SPORTU

  • STK „VITEZ“ Vitez-Kemal Beganović

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI JUNIORKI U POJEDINAČNOM SPORTU

  • STK „VITEZ“ Vitez-Ajna Zlotrg

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI JUNIORKI U EKIPNOM SPORTU

  • OK „VITEZ“ Vitez-Elizabeta Valjan

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI KADETA U POJEDINAČNOM SPORTU

  • JUDO KLUB „VITEZ“ Vitez-Darko Čečura

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI KADETA U EKIPNOM SPORTU

  • NK „ROMARI“ Vitez-David Marković

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI KADETKINJA U POJEDINAČNOM SPORTU

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Tea Pavlović

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI KADETKINJA U EKIPNOM SPORTU

  • OK „VITEZ“ Vitez-Katarina Stojak

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ U KATEGORIJI PIONIRA U POJEDINAČNOM SPORTU

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Belmin Spahić

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI PIONIRA U POJEDINAČNOM SPORTU

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Edna Jusufbašić

NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA U KATEGORIJI PIONIRA U EKIPNOM SPORTU

  • OK „VITEZ“ Vitez-Manuela Vidović

NAJPERSPEKTIVNII SPORTAŠ

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Hamza Adilović

NAJPERSPEKTIVNIJA SPORTAŠICA

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Nadija Žigonja

NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S TJELESNIM OŠTEĆENJEM

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Laris Bešić

NAJUSPJEŠNIJI TRENER U KATEGORIJI POJEDINAČNIH SPORTOVA

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Adnan Hurem

NAJUSPJEŠNIJI TRENER U KATEGORIJI EKIPNIH SPORTOVA

  • STK „VITEZ“ Vitez-Muamer Mehić

 NAJUSPJEŠNIJI VETERAN

  • BICIKLISTIČKI KLUB „VITEZ“ Vitez-Kristijan Rajković

NAJUSPJEŠNIJA SENIORSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI

  • NK „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA SENIORSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI

  • STK „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA JUNIORSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI

  • NK „ROMARI“ Vitez

 NAJUSPJEŠNIJA JUNIORSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI

  • STK „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA KADETSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI

  • STK „CM“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA KADETSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI

  • STK „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA PIONIRSKA EKIPA U MUŠKOJ KONKURENCIJI

  • NK „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJA PIONIRSKA EKIPA U ŽENSKOJ KONKURENCIJI

  • OKK „Vitez“

NAJUSPJEŠNIJA EKIPA U KATEGORIJI SPORTAŠA S TJELESNIM OŠTEĆENJEM

  • SPORTSKI KLUB INVALIDA SJEDEĆE ODBOJKE „VITEZ“ Vitez

NAJUSPJEŠNIJI RADNIK

  • KARATE KLUB „MLADOST“ Vitez-Edin Peskić
- Oglasi -
spot_imgspot_img
spot_img

NAJNOVIJE OBJAVE