Vrijeme objave: 29.04.24 @ 11:21

U subotu, 27. travnja 2024. godine u Zenici  je održano Državno prvenstvo za djecu  na kojem je sudjelovanje uzelo 789 natjecatelja iz 115 karate klubova sa područja cijele BiH.

Natjecatelji iz Karate kluba Mladost iz Viteza su osvojili osam medalja i to dvije zlatne, dvije srebrene i četiri brončane medalje. Zlatne medalje se osvojili Adilović Zahra u kategorijii kate djevojčice 10 godina i Adilović Hamza u kategoriji kate dječaci 11 godina. Srebrene medalje u kategoriji borbi osvojili su Mujkić Emin i Adilović Zahra dok su se brončanim medaljama okitile Ahmić Fatima, Gudelj Marija i Mangić Nejla u kategoriji borbi te Iman Livnjak u kategoriji kate djevojčice 9 godina.

Šef stručnog stožera Karate kluba Mladost iz Viteza, Aldin Adilović,  je zadovoljan postignutim rezultatima  te se nada da ovaj trud i rezultati neće biti uzaludni te da će se za ovu djecu uspjeti osigurati sredstva za odlazak na Balkansko prvenstvo koje se održava krajem svibnja tekuće godine u Istanbulu u Turskoj.