Natjecatelji Karate  kluba Mladost na 1. kolu lige Udruženja klubova Tuzlanske regije

// osam zlatnih medalja

U nedjelju, 8.2.2026. godine u Živinicama je održano 1. kolo lige Udruženja klubova Tuzlanske regije. Na turniru je nastupilo 405 natjecatelja iz 24 kluba.

Natjecatelji karate kluba “Mladost” Vitez  osvojili su 10 medalja i to osam zlatnih i dvije srebrne medalje.

Svi natjecatelji su radili u kategorijama borbi. Zlatne medalje su osvojili Bilal Đidić, Ilham Viteškić, Hamza Adilović, Ema Trako, Iman Livnjak, Zahra Adilović, Marija Gudelj i Salih Mahmutović Salih dok su srebrnim medaljama okitili Mirzet Ahmić i Emin Mujkić Emin.